Melekler Korusun Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melekler Korusun Hayranlarının Buluşma Noktası...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kendimizi tanıtalımmmmm

+3
egafae
selin...büşra
ayşegül44
7 posters
YazarMesaj
ayşegül44

ayşegül44

kendimizi tanıtalımmmmm Empty
MesajKonu: kendimizi tanıtalımmmmm   kendimizi tanıtalımmmmm EmptyCuma Ocak 02, 2009 6:58 pm

arkadaşlar bildiğiniz gibi sitemiz yeni olduğu için kendimizi tanıtmakta yarar var.........

...tüm arkadaşlar ......
ismini :
nereli olduğunu :
yaşını :
nelerden hoşlandığını vs. yazarsa birbirimizi tanımış olucazz :d
ayşegül44

ayşegül44

MesajKonu: Geri: kendimizi tanıtalımmmmm   kendimizi tanıtalımmmmm EmptyCuma Ocak 02, 2009 7:00 pm

ilk olrak ben başlıyayımmm :

ben ayşegül, 14 yaşındayım 8. sınıf öğrencisiyim , Malatyalıyım,bu siteye bu diziyi sevdiğim için kaydoldum umarım sitemiz inanılmaz dercede güzel olur :D en çok kitap okumaktan ve müzik dinlemekten hoşlanırım.....
selin...büşra

selin...büşra

MesajKonu: Geri: kendimizi tanıtalımmmmm   kendimizi tanıtalımmmmm EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 9:41 pm

Ben selin 14 yaşındayım öğrenciyim istanbulluyum kitap okumaya seviyorum ama eskiden ne yalan söyliyeyim nefret ediyordum ama şimdi çok seviyorum
ayşegül44

ayşegül44

MesajKonu: Geri: kendimizi tanıtalımmmmm   kendimizi tanıtalımmmmm EmptyPaz Ocak 04, 2009 7:24 pm

tanıştığıma memnun oldum selincim........ I love you
egafae

egafae

MesajKonu: Geri: kendimizi tanıtalımmmmm   kendimizi tanıtalımmmmm EmptyPtsi Ocak 05, 2009 12:14 am

Herkese merhaba...
Ben Fadile. 15 yaşındayım, Urfalıyım. Takı tasarlamayı ve yapmayı, kitap okumayı, TV izlemeyi, yazı yazmayı, müzik dinlemeyi çok seviyorum. Feciiiiii derecede İpek Erdem hastasıyım=))
Tanıştığıma şimdiden memnun oldum...
mutluluk_perisi

mutluluk_perisi

MesajKonu: Geri: kendimizi tanıtalımmmmm   kendimizi tanıtalımmmmm EmptyPtsi Ocak 05, 2009 5:12 pm

selam akadaslar benim adim yÜsra 13yasindayim makedonyada yasiyorum kitap okumayi siir yazmayi tv izlemeyi seviyorum hepinizlede tanismak istiyorum
ayşegül44

ayşegül44

MesajKonu: Geri: kendimizi tanıtalımmmmm   kendimizi tanıtalımmmmm EmptyPtsi Ocak 05, 2009 6:32 pm

aramıza hoşgeldiniz fadile ve yüsra arkadaşım şimdiden iyi forumlar diliyorum........tanıştığıma memnun oldum....
tolgasena

tolgasena

MesajKonu: Geri: kendimizi tanıtalımmmmm   kendimizi tanıtalımmmmm EmptyPerş. Ocak 08, 2009 2:05 pm

slmm arkadaşlar

ben sena balıkesirliyimm 12 yaşındayım şiir ve roman yazmak ve okumaktan hoşlanırımm

ayrıca TOLGA FUTACI fanımmm o kimm diceksiniz profilimdeki yakışıklı şarkıcı oyuncu (senden başka orhan ) yarışmacı (akademi türkiye 2. si 2004) basketbolcuu(kurtuluş spor daha yeni başladıı) aşçıı :))
tv sevmem zaten dizileride canlı yayınla internetten izlerimm
_CeReNnN_

_CeReNnN_

MesajKonu: Geri: kendimizi tanıtalımmmmm   kendimizi tanıtalımmmmm EmptyPtsi Şub. 02, 2009 2:35 am

seLam arkadaşLar ben ceren buRsa'da yaşıyorum yaşım 15 Lise 1 öğrencisiyim gezmeyi,aLışveriş yapmayı,şiir yazmayı ve kitao okumayı seviyorum..((:
çaqLa..x))

çaqLa..x))

MesajKonu: Geri: kendimizi tanıtalımmmmm   kendimizi tanıtalımmmmm EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 10:09 pm

öncelikle helLO adım çaqLa istanbuLLuyum bnm için iyi düşenen ve yablara bende belleqimde perfect bir düşünce yaratırım onlara karşı aksini yabanlar karşılıqını bulurlar hepinize ii forumLar xP
https://meleklerkorusunfan.yetkin-forum.com
çaqLa..x))

çaqLa..x))

MesajKonu: Geri: kendimizi tanıtalımmmmm   kendimizi tanıtalımmmmm EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:31 pm

Bl0k yabmak istemiorum ama yaşımı belirtmeyi unutmuşum 13 yşındayım ve 7. sınıf öqrencisiyim x))
https://meleklerkorusunfan.yetkin-forum.com

kendimizi tanıtalımmmmm
1 sayfadaki 1 sayfası