Melekler Korusun Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melekler Korusun Hayranlarının Buluşma Noktası...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BENİM ANNEM BİR MELEK 10 Ocak Cumartesi

2 posters
YazarMesaj
angel_girl

angel_girl

BENİM ANNEM BİR MELEK 10 Ocak Cumartesi Empty
MesajKonu: BENİM ANNEM BİR MELEK 10 Ocak Cumartesi   BENİM ANNEM BİR MELEK 10 Ocak Cumartesi EmptyCuma Ocak 09, 2009 10:48 pm

Bir gelin-kaynana hikayesi...
Bir aile komedisi...
Hepimizin ki gibi: Benim Annem Bir Melek!!!...

Ev hanımı Anne Neriman(Oya Başar); emekli dolmuş şoförü baba Cahit(Tarık Ünlüoğlu); baba mesleğini devam ettiren ve hala ailesiyle yaşayan büyük çocuk Metin(Şehsuvar Aktaş); karşı dairede oturan küçük oğlan Çetin(Ali Sunal); Çetin’in eşi Ece(Dolunay Soysert); Çetin’in patronu Hayrunisa Hanım (Nilgün Belgün); Metin’in nişanlısı Nalan (Ayçin İnci); Metin’in dolmuş durağının kahyası Bir-İki Sami (Bahtiyar Engin); dolmuş şoförü Artiz (Ufuk Özkan) ile çok eğlenceli bir hayatın penceresi açılacak…

Cadılığına çok cadı, ama bir o kadar da tatlı bir kaynananın etrafında; kocaman, mutlu ve çok komik bir aile!
mad_angel

mad_angel

BENİM ANNEM BİR MELEK 10 Ocak Cumartesi Empty
MesajKonu: Geri: BENİM ANNEM BİR MELEK 10 Ocak Cumartesi   BENİM ANNEM BİR MELEK 10 Ocak Cumartesi EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 9:23 pm

ewt tamda anlattığın bi şeker ve güsel bir dizi BENİM ANNEM BİR MELEK 10 Ocak Cumartesi 392158

BENİM ANNEM BİR MELEK 10 Ocak Cumartesi
1 sayfadaki 1 sayfası